Hakkımızda

Biz Kimiz?

2008 Yılı başlarında İhsan KAŞIKLI ve Şener KESTEM ortaklığında başlayan mutfak,mobilya ve dekorasyon sektöründe hizmet veren firmamız,geniş müşteri portföyü, kalitesi ve modern tasarımlarıyla güven içerisinde ve kaliteden ödün vermeden hizmet ilkesini edinmiş ferah ve şık tasarımlı mekanların gelişimi için büyümeyi hedeflemiş köklü ve deneyimli bir firmadır.2015 yılı başlarında makine parkurunu değiştirerek akrilik kapak,high gloss ve ahşap kapak üretiminede başlamıştır

Her geçen gün değişen ve artan müşteri beklentilerini karşılamak için profesyonel ve deneyimli ekibi ile yakaladığı modern çizgiyle birleştirerek hizmet verme çabası içindedir.

Günümüz şartlarına uygun modern çizgiler ile maziyi hatırlatan tasarımları birleştirerek ve kullanım özelliklerini ön planda tutarak tasarlanmakta olan Ovall Concept ürünleri önce son teknoloji bilgisayarlar yardımıyla tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda 3 boyutlu programlarla projelendirilerek, sunumları yapılmaktadır. Her tüketiciye yeni tasarımlar oluşturularak üretime geçilmektedir. Bu sayede tüketici sahip olacağı tasarımın tadilata başlanmadan önce her türlü detayını görme imkanına sahiptir.

OVALL CONCEPT, Kararlılık, istikrar ve performansın kaliteyi beraberinde getireceğine inanır, bu yüzden müşterilerine kaliteli ve kusursuz hizmet sunmayı kendine ilke edinmiş, Proje uygulama esnasında çalışma alanımızın iş güvenliği esaslarına uygunluğuna azami özen göstererek Güven ve Kaliteli Hizmet Anlayışından ödün vermeden ticaret hayatına devam etmektedir.

 

Ovall Concept bir Birlik Yapı Kuruluşudur…

Müşteri Yorumları